logo


mischotta

Wiek

13

Prac w galerii

157

Napisanych komentarzy

1979

Przyjaciele

263

O mnie

Heillo♥ ♥ ♥ Mam na imię Aleksandra (Ola, Olika) i pochodzę z okolic Kalisza, dla ułatwienia województwo wielkopolskie. Rysowanie to moja pasja, ciągle poznaje nowe techniki, które prezentuję w moich pracach konkursowych. Ostatnio próbuje nauczyć się nawet kilku wyrazów/słów z języka tureckiego- liczcie mi powodzenia może się uda ;) _______________________________________________ Mój ulubiony kolor: delikatny pudrowy róż, jasny niebieski, fiolet biel i ecru ♥ ♥ ♥ _______________________________________________ Mój blog: mischotta.blogspot.com _______________________________________________ Prezentuję tam tajniki mojego projektowania, piszę recenzję i polecam produkty godne zaufania. _______________________________________________ Love Mischotta ♥ ♥♥

| Summer time| ~ dla Mad, Angu, Maimalu, Chisany Uma, wiktoriaz1 i innych... Co następne stworzyć?

mischotta
  • Kotejka

    Bosko Mish <3

  • wiktoriaz1

    prześliczny strój ! dziękuuu misschottoo<3

  • Maimalu

    Możesz narysować stylizację na koncert swojego ulubionego zespołu/wokalisty;)

3 praca Galaxy Finał MP 2017. Tak tą pracę kiedyś wstawiałam ale nie spodziewałam się że temat finału będzie nosił nazwę Galaxy- a moja praca idealnie do niego pasuje.

mischotta

Finał Mistrzostw Projektowania 2017r. ~ Ja i moja przyjaciółka Moshi w stylu Galaxy :) Bez niej tak naprawdę nie wzięłabym udział w finale, ale dała mi ona motywację i za to jej chciałam podziękować.

mischotta