logo


Aganka

Wiek

13

Prac w galerii

103

Napisanych komentarzy

2021

Przyjaciele

264

O mnie

Jestem Ania. Uwielbiam rysować - jest to moja największa pasja i coś, co chciałabym robić w życiu. Najczęściej rysuję w szkicownikach Lilla Lou, ale próbuję swoich sił także na zwykłych kartkach. Przede mną jeszcze dużo pracy, aby stać się prawdziwą artystką, ale mam nadzieję, że przez dążenie do celu - kiedyś mi się to uda. Jestem bardzo oczytana :) Mój ulubiony rodzaj książek to fantasy, a konkretne książki to "Harry Potter" (wszystkie siedem tomów) autorstwa J. K. Rowling oraz "Oskar Pill" (obydwa tomy) Eli'ego Andersona :) Oprócz tego po prostu marzę, marzę i marzę... Bo marzenia sprawiają, że życie staje się łatwiejsze...

101 DALMATYŃCZYKÓW-->Obejrzałam wiele zdjęć tych psów, żeby zorientować się, jak wyglądają:)Nie chodzi o ubarwienie, bo to jest bardzo charakterystyczne, ale o kształt pyska, uszu, długość ogona itp.

Aganka
  • Aganka

    Moshiku, wicemistrzyniom nie potrzeba niczego oddawać :D

  • moshi art

    Xd*

  • moshi art

    Jejku oddaj mi talentu :( dam ci za to czekoladowe żeby ze

MY LITTLE PONY-->Wiśnie i pasemko to Applejack, balony Pinkie Pie, sweter Fluttershy, dżinsy Rainbow Dash, bluzka Rarity, a nadruk-Twilight Sparkle:)

Aganka

ALICJA W KRAINIE CZARÓW-->Kapelusz to Kapelusznik, najwyższa partia sukni- Czerwona Królowa, niższa- Biała Królowa, jeszcze niżej- Bliźniacy, na samym dole Biały Królik, a sama postać to Alicja;)

Aganka